dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
Konkursy
Blogi
Leśny Geniusz
Leśne Impresje
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Szybkie linki
Aktualności
Forum
Słownik
Mapa
2014-07-03
Wyniki akcji "Było wysypisko, jest uroczysko"!
Zakończyła się całoroczna akcja "Było wysypisko, jest uroczysko", organizowana przez Lasy Państwowe pod patronatem Ministra Środowiska.  
2013-06-14
Akcja "Było wysyspisko, jest uroczysko"
Każdy z nas kocha wycieczki do lasu. Powodów jest mnóstwo, chociażby śpiew ptaków, szum drzew, zapach żywicy i czyste powietrze. No właśnie - czyste. Dlatego zachęcamy Was do odkrycia jak wielkim skarbem jest las a stąd już tylko krok do przekonania, że warto go chronić, właśnie nie śmiecąc. 
2011-11-22
Laureaci Konkursu „Leśny Geniusz 2011”
Już po raz czwarty zmagaliście się z leśnymi wyzwaniami. Wykazaliście się niezwykłą wiedzą i wytrwałością w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania.  
2011-10-10
Przytul drzewo – konkurs
Przytul Drzewo! Przytulcie największe, najpiękniejsze, a może to, które wiąże się z jakimiś wspomnieniami. Przytulcie to, które rośnie w Waszym ogródku lub to które rośnie przed Waszą szkołą. Przytulajcie grupowo i pojedynczo:) Zróbcie zdjęcie i prześlijcie do eRysiowej galerii. 
2011-09-23
Wygraj „Kalendarz z lasu”
Jeśli nie udało Wam się kupić Cogito z „Kalendarzem z lasu”, mamy dla Was niespodziankę. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.  
2011-09-15
„Kalendarz z lasu" już wkrótce w kioskach
Już w poniedziałek (19 września) znajdziecie w kioskach i salonach prasowych Ruchu „Kalendarz z lasu” przygotowany dla licealistów przez nasza redakcję oraz leśnych edukatorów. Będzie on dostępny wraz z 17. numerem dwutygodnika „Cogito”. 
2011-05-24
Od didgeridoo do gitary elektrycznej
Można się spierać, czy pierwszym instrumentem muzycznym były afrykańskie dunduny zrobione z wypróchniałych w środku pni, czy też australijskie didgeridoo, ale na pewno przedmiot ten wykonano z drewna.  


Dodaj do:   Dodaj do facebook.comFacebook
 kontaktmapa serwisu
ZreLASuj się!
Dołącz do mnie na Facebook'u
Sprawdź się!

Gdy wczesnym latem drzewo silnie rośnie, wtedy jego tkanka twórcza odkłada do wewnątrz wielkie komórki drewna. Warstwa ta jest barwy:

Ciemnej
Jasnej
Bezbarwna
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij