dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Niedługo nowe konkursy
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Komentarze galerii
EmiKP
2019-01-02 18:09:33
Kto2019? :D

Emi1234Sz
2018-10-24 15:06:46
LoL😏😏😏

hej
2018-05-12 14:52:49
gdzie są parki ?

tom
2017-11-04 09:55:21
ale troszke ciemne

tom
2017-11-04 09:53:45
po co to ptaki tam się nie zmieszczą

Niedługo nowe konkursy

Tym, którzy nie mogą się już doczekać następnych eRysiowych konkursów, możemy zdradzić, co przygotowujemy w tym roku. W tegorocznej edycji, która rusza już za dwa tygodnie, znajdziecie ulubione konkurencje oraz coś zupełnie nowego.

„Leśne Impresje”
Ponieważ ten konkurs cieszy się największą popularnością, w tym roku również będziecie mieli okazja pokazać Wasze fotograficzne dzieła. Drzewa, kwiaty, ptaki, zwierzęta leśne – wszystko jest w zasięgu Waszego obiektywu. Jedyne, co musicie zrobić, to wybrać się do lasu, uchwycić na zdjęciu unikalne chwile i umieścić je w eRysiowej galerii. Najciekawsze i tylko te przyrodniczoleśne oceni nasz ekspert Piotr Pukos.

Quiz „Leśny Geniusz
Co miesiąc zmobilizuj szare komórki i rozwiąż test z leśnymi pytaniami. W tym roku będzie trochę trudniej, ale przez to ciekawiej. Zamieścimy w quizie zagadki fotograficzne i dźwiękowe. Dlatego podczas wizyt na naszych stronach miejcie uszy i oczy szeroko otwarte :)

Leśny fotoblog
W tym roku blogi w konkursie „Mój Las” przyjmą trochę inną formę. Zamiast wpisów czekamy na Wasze zdjęcia z kilkoma zdaniami komentarza. Niech całość ułoży się w niesamowitą historię na temat lasu, Waszych przygód i obserwacji. Może w szkole będziecie uczestniczyć w spotkaniu z leśnikiem lub przyrodnikiem.

Zmiany! Zmiany!
W tym roku szkolnym zmiany zajdą nie tylko w eRysiowych konkursach. Szykujemy dla Was mnóstwo niespodzianek np. dzwonki na telefon i filmiki o... ale na razie szaaa... Chcemy Was zaskoczyć :)


Dodaj do:   Dodaj do facebook.comFacebook
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij