dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Tajemnicze „Leśne Impresje”
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Komentarze galerii
EmiKP
2019-01-02 18:09:33
Kto2019? :D

Emi1234Sz
2018-10-24 15:06:46
LoL😏😏😏

hej
2018-05-12 14:52:49
gdzie są parki ?

tom
2017-11-04 09:55:21
ale troszke ciemne

tom
2017-11-04 09:53:45
po co to ptaki tam się nie zmieszczą

Tajemnicze „Leśne Impresje”

„Idzie luty, podkuj buty” – takie przysłowie kojarzymy z tym często najbardziej zimowym miesiącem w roku. Zimowym, choć dającym nadzieję na to, na co wszyscy czekają – na wiosnę. Tak to się dzieje, że słoneczko, które coraz wyżej na pokazuje się niebie, potrafi musnąć nas na tyle swymi promieniami, że czasami potrafimy wygrzać się w jego cieple. Dzień się wydłuża, ptaki zaczynają nieśmiało się odzywać, a rośliny, mimo że spoczywają często pod pierzynką ze śniegu, zaczynają budzić się z letargu, czekając na pierwsze prawdziwie ciepłe dni. Taki to dziwny miesiąc, niby zimowy, a jednak…

Zdjęcie, które wybraliśmy w tym miesiącu, jest właśnie takie jak luty. Niby zimowe, z tajemniczą mgiełką na zdjęciu autora o pseudonimie kkk155, ale także zwiastujące nadchodzącą wiosnę.

Kamil, kryjący się pod pseudonimem kkk155, pokazał nam zdjęcie, które zaciekawia nie tylko niską – żabią perspektywą, ale także pozornym bałaganem w kadrze, który wprowadza oglądającego w niepokój. Dodatkowo delikatna mgiełka, która snuje się pomiędzy roślinnością, sprawia, że od zdjęcia tchnie tajemniczym chłodem przyprawiającym o gęsią skórkę. Jednym słowem, Kamilowi udało się stworzyć klimat w zdjęciu, który oddziaływuję na widza, a to niełatwa rzecz. Mimo że do zdjęcia trzeba się przyzwyczaić, gratulujemy.

Kochani fotoentuzjaści! Ruszajcie w lasy, bory i dokumentujcie ten cud przemiany, jaki niesie nam kolejny miesiąc przedwiośnia. Czekamy z niecierpliwością na rezultaty Waszych prac, których – mamy nadzieję – będzie coraz więcej.

Antoni Kasprzak – Fotograf


Dodaj do:   Dodaj do facebook.comFacebook
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij