dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Finał trzeciej edycji konkursów
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Komentarze galerii
EmiKP
2019-01-02 18:09:33
Kto2019? :D

Emi1234Sz
2018-10-24 15:06:46
LoL😏😏😏

hej
2018-05-12 14:52:49
gdzie są parki ?

tom
2017-11-04 09:55:21
ale troszke ciemne

tom
2017-11-04 09:53:45
po co to ptaki tam się nie zmieszczą

Finał trzeciej edycji konkursów

Tegoroczne edycje eRysiowych konkursów były troszkę inne, nietypowe. Chyba po prostu dojrzalsze. Nie dziwne, bo już po raz trzeci zmagacie się z leśnymi wyzwaniami. Wykazaliście się niezwykłą inwencja twórczą i wrażliwością na otaczającą Was przyrodę.

Konkurs quizowy „Leśny Geniusz”

Co miesiąc, począwszy od lutego, zamieszczaliśmy dla Was testy z pytaniami na temat lasu. W tym czasie wyłoniliśmy czterech leśnych geniuszów w każdej kategorii. Teraz czas na ogłoszenie osób, które okazały się najbardziej systematyczne i uzyskały największą liczbę punktów w całej edycji konkursu. 

W obu kategoriach kilka osób zdobyło tyle samo punktów. W tym celu przygotowaliśmy dla eRysiowiczów specjalny „dogrywkowy” test. Jednak prawie wszyscy rozwiązali go bezbłędnie, więc zorganizowaliśmy losowanie, które wyłoniło „Leśnego Geniusza 2010”.

Oto zwycięzcy w  kategorii „Młodzież”:

  1. Tytuł „Leśnego Geniusza 2009” zdobyła Kasia Łukasik (konwalia)
  2. Justyna Bekier (zieloona)
  3. Natalia Boczniewicz (natalka12)

Zobacz jak „maszyna losująca” wyłoniła zwycięzców:
Konkurs „Mój Las” na najlepszy fotoblog indywidualny

  1. Pierwszą nagrodę za pisany bardzo ładnym językiem, z wrażliwością i pomysłowością blog pt. „Kasztaniak” Zieloona (Justyna Bekier)
  2. Drugą nagrodę przyznaliśmy Kasi Łukasik (Konwalia) za blog „Tutaj szczęście można znaleźć, tutaj serce można zgubić”. Kasia wytrwale pisała blog prawie codziennie. Zawarła w nim mnóstwo emocji i ciekawych tematów.
  3. Trzecią nagrodę zdobyła Marta_525 za blog „Przyroda da się lubić”. Blog Marty jest bardzo ciekawy i pełen ślicznych zdjęć.  Przewodnim tematem bloga są tytuły piosenek o przyrodzie. Marta wykazała się  oryginalna analizą tekstów tych piosenek.
  4. Wyróżnienie dla Kasi Jarząbek (Carmeniata) za blog „Przyroda i ja”. Blog zawiera liczne zdjęcia z okolic Beskidu Śląskiego i opis wędrówek po tej pięknej krainie.
Internauci za najlepszy uznali blog Marty jako najlepszy. Drugie miejsce internauci przyznali Kasi, a trzecie Justynie. Nagrody dla faworytów internautów to eRysiowe gadżety, które zwyciężczynie otrzymają razem z nagrodami głównymi.Dodaj do:   Dodaj do facebook.comFacebook
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij