dziecimłodzieżnauczyciele
home    PGLPGL Lasy
Państwowe
 blog leśniczego        skrzydlate myśli        blog edukatora    
Gry i prezentacje Wasze Blogi Fotogaleria Leśnoteka Leśny Przewodnik
HOME  >  Aktualności  >  Finał „Leśnych Impresji” 2010
 kontaktmapa serwisu
Logowanie
Login
Hasło
Przypomnij hasło 
Nie masz konta ? Zarejestruj sie
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Zdjęcie miesiąca – młodzież
Komentarze galerii
EmiKP
2019-01-02 18:09:33
Kto2019? :D

Emi1234Sz
2018-10-24 15:06:46
LoL😏😏😏

hej
2018-05-12 14:52:49
gdzie są parki ?

tom
2017-11-04 09:55:21
ale troszke ciemne

tom
2017-11-04 09:53:45
po co to ptaki tam się nie zmieszczą

Finał „Leśnych Impresji” 2010

I miejsce <br>„Słonecznie”<br>Michał Malinowski
I miejsce
„Słonecznie”
fot. Michał Malinowski

Moi drodzy fotografowie dzikiej i nie tylko dzikiej przyrody. Zakończyliśmy trzecią już edycję „Leśnych Impresji”. Edycja ta była nader barwna i ciekawa. Nadesłaliście kilkaset fotografii przedstawiających całe spektrum przyrody, która nas otacza. Chojnie dzieliliście się z nami fotografiami, które, jakby nie było, są cząstką Was. Każda wykonana przez Was praca ukazuje fragment Waszej osobowości, ukazuje coś, co w Was wszystkich jest – zamiłowanie do otaczającego nas świata przyrody.

Zdając sobie sprawę z tego, że dla każdego z Was Wasze fotografie są czymś wyjątkowym, nie mieliśmy ostatnio łatwego czasu. Musieliśmy wybrać zdjęcia, które zdobędą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii wiekowych. Co gorsza, nie mogliśmy nagrodzić wszystkich fotografii, dlatego zawsze pozostaje niedosyt i wahanie, czy aby na pewno nie pokrzywdziliśmy kogoś, wybierając to zdjęcie a nie inne. Niemniej wyboru dokonaliśmy a werdykt jury w składzie: Antoni Kasprzak, Marek Matecki i Anna Pikus jest ostateczny.

Kategorię „Młodzież” zdominowali panowie, którzy bardzo wyśrubowali poziom, a ich prace mogłyby śmiało konkurować ze zdjęciami zawodowych fotografów. Zaczynając od trzeciego miejsca, gratulujemy Mateuszowi, który uwiecznił grubodzioba podczas posiłku. Zdjęcie to, zatytułowane „Grubodziób łakomczuch”, wywarło bardzo duże wrażenie na oceniających.

Drugie miejsce, za niesłychany refleks i opanowanie podczas fotografowania niezwykle trudnego obiektu, jakim jest zając w ruchu, dostaje Andrzejowi za zdjęcie „Niespodziewane spotkanie”.

Czas na pierwsze miejsce, co do którego jury było wyjątkowo zgodne. W tej kategorii otrzymuje je Michał za zdjęcie zatytułowane„Słonecznie” - zobaczcie sami...

W czasie konkursu ciągle nas czymś zaskakiwaliście. Dlatego i my na zakończenie postanowiliśmy Was czymś zaskoczyć. A właściwie najbardziej zaskoczona powinna się poczuć jedna osoba, która w każdym miesiącu przysyłała nam niezwykle dopracowane fotografie, które wyróżniały się jakością. Niestety, nie mogliśmy osoby tej nagradzać co miesiąc ponieważ konkurs stałby się nudny:) i zniechęcał do rywalizacji. Jest to już dojrzały i doświadczony fotograf i ta edycja była ostatnią w jakiej mógł wziąć udział. Dlatego postanowiliśmy przyznać specjalną nagrodę za całokształt wojerowi, czyli Łukaszowi Wojciechowskiemu. Łukasz zdążył się dorobić grona wiernych eRysiowych fanów;) Gratulujemy, Łukaszu i życzymy samych fotograficznych sukcesów w przyszłości!

Rok szkolny powoli dobiega końca i zacznie się dla większości z Was błogi i beztroski czas wakacji. Będziecie mieli wiele wolnego czasu, który postarajcie się jak najlepiej wykorzystać. Nie zapominajcie też o fotografii i zabierajcie swoje utrwalacze chwili gdzie tylko będziecie podążać.

Zobacz zwycięzców w kategorii „Dzieci” [>>]


Uczestników konkursów „Leśny Geniusz” i „Mój Las” prosimy o jeszcze chwilkę cierpliwości. Do końca niedzieli odbywa się dogrywka quizowa, która powinna wyłonić zwycięzców „Leśnego Geniusza”. W poniedziałek ogłosimy listę laureatów.II miejsce<br> „Niespodziewane spotkanie”<br> fot. Andrzej Kierzkowski
II miejsce
„Niespodziewane spotkanie”
fot. Andrzej Kierzkowski
III miejsce<br> „Grubodziób łakomczuch”<br> fot. Mateusz Michalicha
III miejsce
„Grubodziób łakomczuch”
fot. Mateusz Michalicha
Nagroda specjalna za całokształt<br> dla Łukasza Wojciechowskiego<br>„Zdziwiony”
Nagroda specjalna za całokształt
dla Łukasza Wojciechowskiego
„Zdziwiony”
  

Dodaj do:   Dodaj do facebook.comFacebook
© 2006-2019 Centrum Informacyjne Lasów Państwowych
przy współpracy    NFOŚiGW 
CMS by WEB interface
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij